Buurten tijdens Corona

Heb je zin in een praatje? Of even een mooi appje dat je kreeg doorsturen? Of staat er bij je in de achtertuin een ooievaar en deel je dit graag met anderen? Kom digitaal buurten! Juist in deze tijd is het ook fijn om als gemeente met elkaar in contact te staan en lief een leed met elkaar te delen.

Buurten
Onze gemeente kent vier buurten die voorheen één keer in de drie maanden bij elkaar kwamen. Nu kon dat de afgelopen maanden niet doorgaan en proberen we digitaal te buurten. De ene buurt heeft een whatsappgroep, de ander een belcirkel of mailcirkel en zo zouden houden we elkaar in het vizier en op de hoogte. Woon je in één van de buurten en wil je ook graag aansluiten? Van harte welkom!

Buurt Ondiep – Contactpersoon Janneke Allaart: jaannekeallaart@hotmail.com of 06-83624521.
Gebied: vanaf de Marnixlaan richting centrum.

Buurt Zuilen Zuid –  Contactpersoon Wim Jansen: wim.jansen1958@gmail.com
Gebied: Alles tussen de Marnixlaan, de Vecht, Zwanenvechtlaan-De Lessepsstraat-Muyskenweg en de spoorlijn.

Buurt Zuilen Noord – Contactpersonen: Ben Kelleart en Auli en Gerard ’t Spijker: gvantspijker@gmail.com
Gebied: Alles in Zuilen vanaf Zwanenvechtlaan-De Lessepsstraat-Muyskenweg richting het noorden, inclusief Oud Zuilen!

Buurt Overvecht e.o. – Contactpersonen: Jan Hoogendoorn en Annemarthe Westerbeek: annemarthew@gmail.com of 06-41144967.
Gebied: Iedereen die in Overvecht of aan de kant van Overvecht in een omliggende gemeente woont (Westbroek etc.).

2020-05-27T20:28:49+00:00